E-mail adressen team

Team

Thijs van der Veen, interim-directeur
aanwezig op maandag, woensdag en donderdag
thijs.vanderveen@kykscholen.nl

Tjitske Veenstra, locatiecoördinator
tjitske.veenstra@kykscholen.nl

Sjoukje Slouerhof, interim-IB
sjoukje.slouerhof@kykscholen.nl

Sytske Pruiksma, leerkracht groep 1/2A
aanwezig op maandag t/m woensdag
sytske.pruiksma@kykscholen.nl

Bertien Posthuma, leerkracht groep 1/2A
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
bertien.zijlstra@kykscholen.nl

Djoke Koopen, leerkracht groep 2B/3A
aanwezig op maandag t/m woensdag
djoke.koopen@kykscholen.nl

Sonja Stegenga, leerkracht groep 2B/3A en groep 5
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
sonja.stegenga@kykscholen.nl

Mathilda Hoogeveen, leerkracht groep 3B/4
aanwezig op maandag t/m woensdag
mathilda.hoogeveen@kykscholen.nl

Siemke Huitema, leerkracht groep 5
aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
siemke.huitema@kykscholen.nl

Tjitske Veenstra, leerkracht groep 6 en locatiecoördinator (donderdag)
aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
tjitske.veenstra@kykscholen.nl

Jenneke van den Bogert, leerkracht groep 6
aanwezig op woensdag t/m vrijdag

Esther van den Tweel, leerkracht groep 7
aanwezig op maandag t/m woensdag
esther.vandentweel@kykscholen.nl

Ellen Wildeboer, leerkracht groep 7 en groep 8
aanwezig op woensdag t/m vrijdag en dinsdagmiddag
ellen.wildeboer@kykscholen.nl

Rixt Bootsma, leerkracht groep 8
aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
rixt.bootsma@kykscholen.nl

Jellie Osinga, leraarondersteuner
aanwezig op maandag-, dinsdag- en donderdagochtend
jellie.osinga@kykscholen.nl

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6
ria.jongstra@kykscholen.nl

Jettie Hiemstra, administratie onderwijsteam 6
administratie.hazzeleger@kykscholen.nl